Solucanların Hikayesi

Solucan gübresi, 1960'lardan beri Amerika ve Rusya'da kullanılan bir organik gübredir. Zamanında Amerika'da dönüşüm adı altında yanmış sığır gübresini solucanlara verip buradan gübre humusu elde etmişler ve bu gübre çok verimli bir gübre. Özellikle Bulgaristan'da köylünün yaşam alanına girmiş. Bulgaristan'daki köylüler, ahırlarından elde ettikleri hayvan gübresini kurutup solucanlara verirler ve buradan elde ettikleri gübre humusunu ise tarlalarında kullanırlar. Böylece döngü devam eder. Bulgaristan'da beyaz bayraklı köyler vardır, bu suni gübre girmemiş köy anlamına geliyor.
YERLİ ÜRETİM

ÜRÜNLERİMİZ

Bersol Solucan Gübresi 1 Kg

25,00
Solucan (katı) gübresi yararı; Gübreye geçen bu enzimler ve yoğun bitki besin elementleri bitkilerde sağlıklı ve hızlı gelişim sağlar. Topraktaki organik madde miktarını arttırır.

Bersol Solucan Gübresi 20 Kg

140,00

Solucan (katı) gübresi yararı;

Gübreye geçen bu enzimler ve yoğun bitki besin elementleri bitkilerde sağlıklı ve hızlı gelişim sağlar. Topraktaki organik madde miktarını arttırır. Soğuk havaya karşı bitki ve köklerinde direnç sağlar. Üründe erkencilik, hızlı büyüme ve gelişme sağlar.

1.
HIZLI KARGO
Tüm siparişleriniz Aynı Gün Kargo da !
2.
Güvenli Ödeme Seçenekleri

  • Paytr 3D Güvenli Ödeme Altyapısı kullanılmaktadır.

3.
Organik Ürünler
Yerli Üretim Tesislerimizden Kapınıza gelen Doğallık !
4.
7/24 Destek
Bizlere Whatsapp destek hattımızdan ve iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.